Půjčky online

Trh s půjčkami je rozmanitý, půjčky nabízí banky i nebankovní společností, kterých je v Česku nespočet. Bankovní i nebankovní půjčky mají své výhody i úskalí. Čas jsou peníze, a proto si stále více lidí, kteří uvažují o půjčce, nakonec zvolí sjednání on-line.

Výhody online půjček

Půjčky které lze sjednat online, byly kdysi doménou hlavně u nebankovních společností. V posledních letech roste trend sjednání online i u bankovních půjček. Jaké jsou hlavní výhody sjednání půjček on-line?

  • Vše vyřídíte z pohodlí domova, bez nutnosti dojíždět na pobočku a bez čekání. Sjednání např. bankovní půjčky zabere více času a pro vyřízení je nutné banku navštívit několikrát.
  • On-line vyřízení půjčky je rychlé, bez zbytečné administrativy. Ve většině případu on-line půjček se vyplní registrační formulář, doloží se potřebné dokumenty naskenováním nebo zasláním e-mailem, a celý proces vyřízení zabere často jen pár minut. Po odeslání je žádost okamžitě zpracována.
  • Po schválení jsou peníze zaslány přímo na váš bankovní účet. Vše záleží na bance , kde máte vedený účet. Všechny známe nebankovní společnosti vlastní účty hned v několika bankách, takže je převod prakticky okamžitý a peníze tak můžete použít na cokoliv ihned.

Rychlé půjčky

Rychlé půjčky online jsou určeny hlavně pro ty, kteří řeší nedostatek peněz na krátkou dobu. Mohou je potřebovat na opravu auta nebo pořízení spotřebiče, které nesnesou odkladu. Určitě by tyto půjčky neměly vytvářet finanční rezervu, jelikož je jejich splatnost krátkodobá. Vždy musíte dobře zvážit jestli částku, kterou si půjčíte, budete schopni do měsíce splatit a nebudete dluh řešit další půjčkou jinde.

Publikováno 6.10.2017
© 2024 UNIPŮJČKA.CZ, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů


Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky. Stránky obsahují marketingové nabídky finančních společností.