Citibank kreditky

Kreditní karty jsou stále oblíbenějším platebním nástrojem – nabízejí totiž celou řadu výhod. Vedle bezúročného období, kdy z čerpané částky neplatíte žádné úroky ani poplatky, to jsou nejrůznější bonusy a benefity. Jaké výhody najdeme u Citibank kreditek?

Až 55 dnů bez úroků

Citibank nabízí hned několik typů kreditních karet a vybrat si může opravdu každý. Kromě základní nabídky – karet Citi Life, Citi Classic a Citi Gold je to kupříkladu O2 Citi Classic nebo O2 Citi Gold, Citi ČSA World nebo Shell Master Card. Všechny kreditní karty Citibank mají až 55ti denní bezúročné období a možnost bezkontaktní platby. Další výhody jsou spojeny s konkrétním typem kreditní karty

.

2% z nákupů zpět nebo tankovnání se slevou

S Citibank kreditkou Citi Life dostaneme z každého nákupu 2% zpět, u partnerů Citibank dokonce až 25%. Kreditní kartu Citi ČSA World zase využijí lidé, kteří často cestují letadlem – s touto kreditkou získáte tisíce letových mil zdarma. Shell Mastercard zase potěší motoristy, kterým dělají vrásky stále rostoucí ceny benzínu a nafty – s kartou Shell Mastercard dostanete zpět peníze z nákupů pohonných hmot, u čerpacích stanic Shell to dokonce může být až 5%. O2 Citi kreditní karta Vám vedle pohodlného a bezpečného nakupování poskytne slevu u telefonního operátora O2 pro Vás i Vaše blízké.

Detaily na webu

Podrobnější informace o nabídce Citibank kreditek najdete na stránkách Citibank - sekce kreditní karty. Dozvědět se zde můžete například podrobnosti o bezkontaktních platbách, o výhodách Citi Clubu nebo Gold Clubu, o možnostech nákupů na splátky pomocí kreditní karty, nebo třeba o službě „hotovost na zavolanou“.

Publikováno 24.10.2012, informace již nejsou aktuální
© 2023 UNIPŮJČKA.CZ, SIALINI, spol. s.r.o., všechny práva vyhrazeny.

Komenského 3143/32, 747 21 Kravaře, ČR, IČO: 27807959, DIČ: CZ27807959

Podmínky použití a ochrana osobních údajů


Neposkytujeme ani nezprostředkováváme půjčky. Stránky obsahují marketingové nabídky finančních společností.